Podzimní tábor A7 2016

Podzimní tábor A7 2016

Stále cítíte skvělou letní táborovou náladu? Chtěli byste se vidět dříve než za rok a nemáte co dělat o podzimních prázdninách? Tak právě pro vás jsme vytvořili podzimní tábor, který se uskuteční na RS Avia Varvažov v termínu od 26. 10. do 30. 10. 2016.

Čeká Vás nabitý táborový program složený z klasického táboru rozděleného na tanec, výtvarku i dramaťák a military táboru, který zajistí hry airsoftu i paintballu. I v tomto zkráceném čase, budete mít možnost si zahrát spoustu her, které se budou počítat do celkové celotáborovky. Chybět nebudou ani večerní programy s uvítací a závěrečnou diskotékou.

A na jaké vedoucí a instruktory se můžete vlastně těšit?
Celý tento tábor pro vás zajistí hlavní vedoucí Íma, se kterou se budete moc setkat i na tanečních hodinách a Zuza, která povede dramaťák.
Dále taneční chvíle strávíte s Kristiánkem Kožušníkem, Pavlínkou Křečkovou a Samanthou Jirákovou. Na výtvarné sekci uvidíte Lucku Nepovímovou, Barču Blahoňovskou a Hanču Hrádkovou a dramaťák pro vás zajistí Míša Morávková. Na military campu se na vás těší Kája Hujer, Tomášem Vaňkem (Cipisem) a Honzou Ernestem. O vaše odřeninky a další bolístky se celou dobu bude starat zdravotník Ivan Dimov.

Více o programu:

· Dramaťák

o Nikdy jste nezkoušeli „hrát“? To nevadí! Dramatická výchova není zacílená na jevištní projev jako takový. Jde nám spíše o rozvíjení vaší individuality, toho abyste si zažili různé techniky, které se na divadle používají, ale na jevišti je neuvidíte. Naučíme se, jak pracovat s hlasem, jak můžeme použít pohyb i když nejste zrovna tanečníci. Budeme pracovat i s dalšími výchovami, jako je výtvarno nebo hudba a rytmus.

Našim hlavním cílem celého podzimního tábora nebude závěrečné představení, ale spíše prohloubení v dramatické výchově a naučení se pracovat v cizím prostředí tak, aby se každý za svůj výkon nestyděl a hlavně se ho nebál předvést před ostatními kolegy.

· Tanec

o Jako tradičně proběhnou celé dopoledne tři výukové hodiny, kdy každou hodinu bude probíhat jiný taneční styl. Můžete se těšit na hip-hop a RNB s Ímou, dancehall s Pavčou a Ragga style s Kristiánkem. Celý turnus bude zakončen taneční soutěží o sladké ceny a vše, co se naučíte, předvedete poté všem na závěrečném večeru.

· Výtvarka

o Co kdybychom si vyrobili originální trička pomocí batikování nebo vyzkoušeli techniku kašírování, malbu úhlem, tuší či klovatinou? Nebo jen tak poslouchali hudbu a podle nálady a vnitřních pocitů relaxovali nad vymalováním mandal? I tohle všechno je možné na výtvarné sekci za tak krátkou dobu stihnout.

· Military

o Střílečka se svýma kámošema z léta opět na Varvažově dřív jak za rok, právě tohle jsme pro vás připravili na podzimním military táboře. Hned v den nájezdu se seznámíte s bezpečností, řádem a náplní tábora. Od dalšího dne budeme už jen hrát. Můžete se těšit na taktiky CQB v budově, patrolu po okolí, zdravovědu s praxí a noční přepad. Pro zájemce proběhnou i hry paintballu. Na závěr vás čeká střelecká soutěž, kde poměříte své síly s ostatními a zjistíte, co ve vás je!

Kde: RS Avia Varvažov 132, 398 33 Ostrovec
Kdy: 26. 10. – 30. 10. 2016

Cena: 1 690,-Kč za osobu na 4 noci

v ceně je zahrnuto: stravování, pro airsoft a paintball military výbava

v ceně není zahrnuto: doprava, nákup airsoftových a paintballových kuliček


Stravování: plná penze (5x denně) a celodenní pitný režim

Doprava: vlastní nebo autobusová z Prahy (příplatek 300 Kč)

Přihlášky posílejte na email: info@rsavia.cz

Do přihlášky stačí uvést:

Jméno:

Věk:

Telefon (na zákonného zástupce):

E-mail:

Mám zájem o: tanec/dramaťák/výtvarka/military

Mám zájem o zapůjčení military výbavy: ano/ne

Společné ubytování s:

Doprava: vlastní/Praha

Léky pravidelně užívané:

Dieta:

Poznámky:

Více info na info@rsavia.cz nebo na 727 974 014 (Zuzana Plachá)

Odkaz na fb událost naleznete zde.

Fotogalerie
Tábor
Voltage Multimedia Studio
© 2022 Rekreační středisko Avia | Varvažov 132, 398 33 Ostrovec, Czech Republic | +420 725 851 946
Sdílej odkaz na: